Erzurum Düzenleme Tarihi : 15 Eylül 2022 11:19 Haber Girişi : 14 Eylül 2022 10:04

Sunar: Eğitime destek önceliğimizdir

Palandöken'de bu yıl da gelenek bozulmadı, 3 bin 500 İlkokul 1. Sınıf öğrencisine, Palandöken Belediyesi tarafından eğitim seti hediye edildi.

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, ilçede eğitim gören ilkokul öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılı coşkularını paylaştı, başarılar diledi.

 

Fiziki hizmet ve yatırımlarla birlikte, Palandökenli gençlere dönük Kültür, Sanat ve Spor alanlarında önemli projeleri de hayata geçiren, sosyal belediyecilik anlayışını hizmetlerle ifade eden Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte, ilçe okullarında eğitim ve öğretime başlayan 1. Sınıf öğrencilerine eğitim seti hediye etti.

 

 

Eğitime sağladıkları desteği, geleceğe yapılmış en ciddi yatırım olarak değerlendirdiklerini ifade eden Sunar, “AK Belediyeciliğin önceliği sosyal belediyecilik, sosyal paylaşım, dayanışmadır. Biz bu alandaki çalışmalarımızın önemli bir bölümünü eğitim destekleriyle ifade etmeyi sürdürüyoruz. Okula yeni başlayan çocuklarımıza eğitim setleri armağan ederek eğitime adaptasyonlarına destek veriyor, öğrenim motivasyonlarına katkı sunuyoruz.” dedi.

 

 

PALANDÖKEN’İN GELECEĞİNE DESTEK

 

İlçe eğitim vizyonuna desteği sosyal belediyecilik kaydında önemli ve gerekli gördükleri, bunun aynı zamanda Palandöken’in geleceğine hizmet olduğuna işaret eden Sunar, okullara çevre, temizlik, tadilat ve imaj katkısı odağında destek sunduklarını hatırlatarak, bu yaklaşımın AK Belediyecilik modeli çerçevesinde hayata yansıtıldığı ve ülke yerel hizmetler bütününde AK Belediyeciliğe özgün olduğunu ifade etti.

 

 

SUNAR’DAN KUTLAMA

 

Başkan Sunar, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, devletimize, milletimize, insanlığa faydalı bireyler olması yolunda fedakarca emek kaydeden tüm öğretmenlerimize; okul ailede başlar hakikatinden yola çıkan, çocuklarının topluma faydalı, mutlu bireyler olması yolunda varlıklarını adayan değerli velilerimize ve Ülkemizi, ilimizi, ilçemizi çok daha aydınlık yarınlara taşıyacak olan sevgili öğrencilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. Başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı olsun inşallah” dedi. HABER MERKEZİ

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.