• DAYI HABER İÇE
Medya Haber Girişi : 13 Mayıs 2014 12:06

Tarihi maç Kardelen TV'de

Erzurum Büyükşehir Belediyespor'un Play Off yarı finalinde Hacettepe ile yapacağı tarihi maç Kardelen TV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak...
Erzurumajans-Erzurum Büyükşehir Belediyespor'un Play Off yarı finalinde Hacettepe ile yapacağı tarihi maç Kardelen TV ekranlarında canlı olarak yayınlanacak...

Erzurum Büyükşehir Belediyespor'un bugün akşam saat 20.30'da Hacettepe ile oynayacağı Play Off yarı final maçı Kardelen TV'nin naklen yayınlayacağı açıklandı. Kardelen TV Genel Yayın Yönetmeni Sinan Özçaylak, TFF ile yapılan uzun görüşmeler sonucunda maçın yayın hakkını aldıklarını belirterek, "Dünyadaki tüm Erzurumlular'ı 20.30'da ekran başına bekliyoruz" dedi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesporlu taraftarların "naklen yayın" isteğine Kardelen TV kayıtsız kalmadı. K. Maraş'ta yapılacak olan Play Off maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran Lig TV ve TFF ile bir süredir temas halinde bulunan Kardelen TV yönetimi, müjdeli haberi maça saatler kala verdi. Kardelen TV Genel Yayın Yönetmeni Sinan Özçaylak, Belediyespor'un Hacettepe ile oynayacağı kritik 90 dakikayı canlı yayınlayacaklarını açıkladı. Tarihi maçı Erzurum Büyükşehir Belediyesi'nin katkılarıyla yayımlayacaklarını ifade eden Özçaylak, dünyadaki tüm Erzurumlular'ın tarihi maçı izlemesine olanak sağladıkları için mutlu olduklarını belirterek, "Herkesi 20.30'da ekran başına bekliyoruz" dedi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.