Erzurum Haber Girişi : 01 Temmuz 2023 09:56

Tarıkdaroğlu, ziyaretlerini sürdürüyor

Tarıkdaroğlu, ziyaretlerini sürdürüyor
Bayram öncesi Erzurum'a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, bayram süresince de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bayram öncesi Erzurum’a gelen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, bayram süresince de bir dizi ziyaretlerde bulundu.

 

Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, Erzurum Darülaceze yaşlı yaşam evinde bulunan yaşlıları, Şehit ailelerini ve Nenehatun çocuk evleri sitesininde bulunan çocukları ziyaret etti. İlk olarak Darülaceze yaşlı yaşam evinde bulunan yaşlıların bayramlarını kutlayan Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu, yaşlıların ellerini öperek bayramlarını kutladı. Bir sürede yaşlılarla sohbet etti.

 

 

Daha sonra, Nenehatun çocuk evleri sitesini ziyaret eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu,çocuklarla tek tek ilgilenerek zaman geçirdi. Çocuklarla oyunlar oynadı.

 

Erzurum'un Kahraman Şehitleri Özel Harekat Polisi Birol İli ve Polis Memuru Murat Ellik'in Erzurum'daki ailelerini ziyaret eden Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu, şehit aileleriyle dertleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakan Mahinur Özdemir Göktaş'ın selamlarını iletti.

 

Bakan Yardımcısı Tarıkdaroğlu, " Kıymetlilerimizi ziyaret ettik. Bundan sonrada ziyaret etmeye devam edeceğim. Devletimiz her zaman yanlarında olacaktır" dedi.

 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Zafer Tarıkdaroğlu'nun gün içerisinde de bazı ziyaretlerde bulunacağı öğrenildi.İHA

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.