• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 05 Haziran 2021 20:15

Tekman'da vatandaşları dinledi

Milletvekili Taşkesinlioğlu Ban Tekman'da vatandaşları dinledi.

ERZURUM AJANS- Ak Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taskesenlioğlu Ban Tekman’da vatandaşların sorunlarını dinledi.


Sabah saatlerinde Tekman’a gelen Milletvekili Taskesenlioglu Ban ile birlikte Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Yakup Çeliker ve beraberindeki heyet Tekman Ak Parti İlçe Başkanı Taner Özer, Tekman Belediye Başkanı Mustafa Ergin ve partililer tarafından karşılandı.

 

 

 


İlçe merkezinde esnafı ziyaret eden ve halkın yoğun ilgisi ile karşılanan milletvekili Taskesenlioglu Ban, vatandaşların sorunlarını dinledi. Genellikle kuraklık, pandemi, telefon baz istasyonları, palandöken tüneli için taleplerde bulunuldu. Milletvekili Taskesenlioglu Ban, eksik hizmetleri not alarak en kısa zamanda giderileceğini Tekman için gereken ne varsa yapılacağını söyledi.

 

 

 

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Yusuf han 07 Haziran 2021 12:03

  seçimlerden hemen sonra düzelteceklerdi ! seçimler yaklaşınca akıllarına geldik !

 • Omer aktas 06 Haziran 2021 18:29

  En yakın arkadaşını erzurum tarim il müdürü yapti

 • Taha Tuglular 06 Haziran 2021 10:59

  Sayın vekil,bu dertleri olusturan sizsiniz.Neden bilmemezllikten geliyorsunuz?Tekmanda değil de gidin kaybettiğimiz büyük sehirlerde dert dinleyin. O zaman size karşı o büyük tepkileri görün.Tabiiki onlardan korkuyorsunuz.

 • Tuğba yurt 05 Haziran 2021 23:09

  Bu kadının yüzünden ak partiden soyundum herkese tobol yapip en yakın larini hep ise yerleştirdi.