Erzurum Haber Girişi : 25 Şubat 2022 14:34

TKV'den anlamlı kampanya

TKV'den anlamlı kampanya
Kitap toplama kampanyasıyla ilk adımı atan vakıf yönetimi, sosyal medyada çağrıya çıktı. 

ERZURUM AJANS - Türk Kayak Vakfı, başlattığı ‘Kar Taneleri’ projesi kapsamında kütüphane kurmak için kolları sıvadı.

 

Türk Kayak Vakfı (TKV) Başkanı Atakan Alaftargil, yaşamlarını yitiren kayakçıları anmak ve hatıralarını diri tutmak adına ‘Kar Taneleri’ projesini hayata geçirdiklerini belirtti. Proje kapsamında kurulacak kütüphane için kitap toplama kampanyası başlattıklarını belirten Başkan Alaftargil, “7’den 70’e herkesin desteğiyle projemizi yürütmek istiyoruz. İsteyen herkes kitap bağışında bulunabilir ya da sosyal medya hesaplarımızı paylaşarak sesimiz olabilirler. Şehir dışından kitap göndermek isteyenler, ücretsiz olarak anlaşmalı olduğumuz MNG ve ARAS Kargo noktalarını kullanabilir” dedi. 

 

Öte yandan Başkan Yardımcısı Emre Çarıkçıoğlu ise bağış yapmak isteyenlerin 0533 481 59 00 ve 0546 244 74 29  Türk kayak Vakfi sekreteri Muhammed Akar ‘a numaralı hatlar üzerinden vakfa ulaşabileceklerini bildirdi. Çarıkçıoğlu, “Bu anlamlı kampanyada bizlere destek olacak herkese şimdiden teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.