Spor Haber Girişi : 14 Aralık 2020 15:36

Üneş istifa etti, yerine Düzgün geldi...

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, görevinden istifa etti.

Erzurumajans-Büyükşehir Belediye Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, görevinden istifa etti. Üneş, Onursal Başkan Mehmet Sekmen'e istifasını verdi. Sekmen, Üneş'in istifasını kabul etti ve Asbaşkan Ömer Düzgün'e görevi tevdi etti.

 

Son haftalarda alınan kötü sonuçlar, sezon başında kadroya katılan oyuncuların yetersizliği nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan ve taraftarlarca istifaya davet edilen B.B. Erzurumspor Kulüp Başkanı Hüseyin Üneş, bugün kulübün Onursal Başkanı da olan Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e istifasını sundu.

 

Başkan Sekmen, bazı yöneticilerin de hazır bulunduğu görüşmede, Üneş'in istifasını kabul etti ve Asbaşkan Ömer Düzgün'den görevi devralmasını istedi.

 

Pandemi nedeniyle 1 Mart'a kadar kongrelerin yasaklanması nedeniyle seçim yapılamayacak ve Ömer Düzgün başkan olarak göreve devam edecek.

 

Başkanlıktan istifa eden Hüseyin Üneş’in bugün akşam 19.00'da kulüp tesislerinde düzenleyeceği basın toplantısı ile veda edeceği öğrenildi.

Yorum Yaz
 • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
 • Muhammet 14 Aralık 2020 21:10

  Anşaldıkı sehrin takımı değil belediyenin siyasetin takımı.

 • Ddş 14 Aralık 2020 20:13

  Cemal Cemal dediz, ahan Cemal de getti.

 • Dadas 14 Aralık 2020 19:51

  Ne fark etti. Zaten beraber bu kadroyu kurdular.

 • Dadaş 14 Aralık 2020 19:46

  Yanındaki yalamalarda sıra

 • Dadaş mamo 14 Aralık 2020 18:06

  Hüseyin başkanımızı Erzurum lular olarak çok seviyoruz, gerçekten çok üzüldük, futbolcuların ruhsuzluğu ne yazıkki şifoya ve başkanımıza yansıdı...