Erzurum Haber Girişi : 14 Aralık 2017 18:30

Vali Bilmez, DAP İdaresi'ni ziyaret etti

Vali Bilmez, DAP İdaresi'ni ziyaret etti
Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Erzurumajans-Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı'nı ziyaret etti.

Vali Mehmet Emin Bilmez'i, makamında ağırlayan DAP İdaresi Başkanı Adnan Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Görüşmede, Bölgede hali hazırda yürütülen ve önümüzdeki süreçte planlanan faaliyetleriyle ilgili Vali Bilmez'e bilgi veren Başkan Demir, "Bölgenin kalkınması, İdare olarak önceliğimizdir. Desteklediğimiz projelerle bunu gerçekleştirmek için kurum olarak azami gayret sarf ediyoruz" dedi.

Bölgenin kalkınması bakımından DAP İdaresi'nin önemli bir kurum olduğunu ifade eden Bilmez, Ardahan'ın da içinde bulunduğu 15 ile hizmet götüren DAP İdaresi'yle işbirliği içinde çalıştıklarını söyledi. Vali Bilmez, tarım ve hayvancılıkla birlikte sosyal-kültürel projelerin desteklenmesine katkı sağlayan İdarenin bundan sonra da çalışmalarını başarıyla sürdüreceğine inandığını kaydetti.

Başkan Demir, yaklaşık bir saat süren ziyaretin sonunda, konuğu Ardahan Valisi Mehmet Emin Bilmez'i kapıya kadar uğurladı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.