• AKTAŞ
Erzurum Düzenleme Tarihi : 19 Ekim 2020 23:30 Haber Girişi : 20 Ekim 2020 01:13

Vali Memiş ikna etti...

Erzurum'da köyünde ev yapmak için Tarım Müdürlüğü ve belediye tarafından engellendiğini iddia eden yaşlı şahıs elindeki bıçakla traktörünün üzerine çıkarak intihar etmek istedi.

Erzurumajans-Erzurum’da köyünde ev yapmak için Tarım Müdürlüğü ve belediye tarafından engellendiğini iddia eden yaşlı şahıs elindeki bıçakla traktörünün üzerine çıkarak intihar etmek istedi. Yaşlı vatandaşı Erzurum Valisi Okay Memiş ikna ederek aşağı indirdi.

 


 

Edinilen bilgiye göre, bugün sabah saatlerinde Erzurum Valiliği binasının yanında bulunan parkta traktörünün üzerine çıkarak boğazına bıçak dayayan R.Ö. polisi alarma geçirdi. Polisin uzun süre ikna çabalarına rağmen elindeki bıçağı bırakmayan yaşlı adam evini yaptırmak için yardım istedi.

 

 

Bu sırada makamına geçmek üzere yoldan geçen Erzurum Valisi Okay Memiş aracını durdurarak yaşlı adamın yanına geldi. Şahsı konuşarak ikna eden Vali Okay Memiş, şahsın sorunuyla ilgileneceğine dair söz verdi. Vali Okay Memiş, daha sonra elindeki bıçağı bırakarak traktörden aşağı inen yaşlı adamla makamına geçti.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Abdullah SEKER 25 Ekim 2020 23:24

    Bu şahsın durumunu bilmem ama adamına göre muamele çok

  • Özcan ÖNER 20 Ekim 2020 22:44

    Maalesef doğru. Tarım il müdürlüğü değil Takos il müdürlüğü. Herşeye rampa herşeye yokuş. İllallah ettik. Az gevşetin millet öldü öldü. Sattırmaz, böldürmez, yaptırmaz.