İlçeler Haber Girişi : 26 Ağustos 2015 15:02

Yakutiye Belediyesi yaz spor okullarına piknikli veda

Yakutiye Belediyesi tarafından düzenlenen ve 5 ayrı branşta 500'ün üzerinde çocuğun katıldığı Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları gerçekleştirilen piknikle sona erdi.
Erzurumajans-Yakutiye Belediyesi tarafından düzenlenen ve 5 ayrı branşta 500'ün üzerinde çocuğun katıldığı Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları gerçekleştirilen piknikle sona erdi.

Okulların tatile girmesinin ardından başlayan Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okulları iki aylık eğitimin ardından sonra erdi. Yakutiye Belediyesi Yaz Spor Okuluna katılan öğrencilerin, antrenörlerin ve velilerin katılımıyla gerçekleşen piknikte dolu dolu geçen bir yaza veda edildi.

Farklı branşlarda sporun tabana yayılmasını amaçlayan Yakutiye Belediyesi'nin 6- 14 yaş arası öğrenciler için beş ayrı branşta düzenlediği Yaz Spor Okullarında öğrenciler eğitimlerini tamamladı. Yaz Spor Okullarında görevli antrenörler, kursiyer öğrenciler ve velilerin katılımı ile düzenlenen piknikte öğrenciler keyifli zaman geçirdi. İki aydır devam eden yaz spor okulu programında eğlenerek öğrenen öğrenciler, program sonunda gerçekleştirilen piknikte hem doyasıya eğlenceye devam ettiler hem de güzel bir etkinliğe veda ediyor olmanın hüznünü yaşadılar.

ÇOCUKLARINI BİZLERE EMANET EDEN AİLELERE TEŞEKKÜR EDERİZ


Çocukların tatillerini kötü alışkanlıklardan uzak durarak ve spor yaparak değerlendirmelerinin son derece önemli olduğunu ifade eden Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut: "Çocuklarımız spor yaparak, dolu dolu bir yaz tatili geçirdi. Yaz tatilini boşa geçirmeyerek, spor yapmayı tercih eden ve burada son derece iyi imkanlar içerisinde spor yapan aynı zamanda yeni arkadaşlar edinen öğrencileri kutluyorum. Kurslarımız yeni arkadaşlıklarla da öğrencilerimize sosyalleşme imkanı sağladı. Eğitimlere gösterdikleri ilgi için öğrencilerimiz ve değerli velilerine de şükranlarımızı sunuyoruz" dedi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.