DÜZGÜN
05 Haziran 2020 Cuma
Anasayfa > Siyaset > Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erzurum'a özel selam

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erzurum'a özel selam

03.04.2020 15:15 12 14 16 18 yazdır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dadaşlara selamını Başkan Mehmet Sekmen’le iletti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Erzurum'a özel selam
Erzurumajans-Cumhurbaşkanı Erdoğan, her halin geçici olduğuna vurgu yaparak, “Bu günler gelip geçtikten sonra geride ülkemize ve şehirlerimize yaptığımız hizmetler, milletimize verdiğimiz destekler konuşulacaktır” dedi. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yoluyla gerçekleştirdiği belediye başkanları toplantısına katıldı.Dadaşlara hususi selamını iletti

COVID-19 salgınına karşı Erzurum’da alınan tedbirleri ve sergilenen mücadeleyi Başkan Sekmen’den tüm ayrıntılarıyla öğrenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu doğrultuda emeği geçen herkese teşekkür etti. Hususi selamını Dadaşlara Başkan Sekmen’le ileten Erdoğan, konuşmasında her halin geçici olduğunun altını çizerek, “Benim Dadaş kardeşlerim bilsin ki; hiç şüphesiz içinde bulunduğumuz bu hal de geçidir. Bu günler gelip geçtikten sonra geride ülkemize ve şehirlerimize yaptığımız hizmetler, milletimize verdiğimiz destekler ve bu büyük mücadelemiz konuşulacaktır” ifadesini kullandı.“Bu günler mihnet değil, fırsattır”

Belediye başkanlarına seslenen Erdoğan, şunları kaydetti: “Hayırla yad edilmek için bu günleri mihnet değil, fırsat bilip milletimizin gönül kapılarının bize sonuna kadar açılmasını sağlamalıyız. Milletimiz göz boyamaya çalışanlarla halis niyetle hizmet edenin ayrımını böyle dönemlerde daha iyi yapar. AK Parti olarak; bugüne kadar milletimizi hayal kırıklığına uğratmadık. İnşallah bu salgın döneminde de uğratmayacağız.”
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri