19 Şubat 2020 Çarşamba
Anasayfa > Spor > Curling yolu artık ışıl ışıl...
Curling yolu artık ışıl ışıl...

Curling yolu artık ışıl ışıl...

01.09.2016 16:45 12 14 16 18 yazdır
2011 Universiade Kış Oyunlarıkapsamında inşa edilen 'Erzurum Curling Salonu'nun yolu Türkiye Curling Federsayonu'nun girişimleri sonucu aydınlatıldı.
Erzururmajans-2011 Universiade Kış Oyunları kapsamında inşa edilen 'Erzurum Curling Salonu'nun yolu nihayet aydınlatıldı. Yaklaşık 5 yıldır çeşitli girişimlere rağmen ışıklandırılması yapılmayan 'Curlin Salonu'na gidenyol artık ışıl ışıl.

Türkiye Curling Federasyo'nun girişimleri sonucu Erzurum Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin aracılığıyla Aras Edaş tarafından kısa sürede tamamlanan ışıklandırma çalışmaları ile birlikte sporcular 'Curling Arenaya' artık daha güvenli ulaşıyor. Türkiye Curling Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Kenan Şebin, yolun ışıklandırılmasıyla birlikte sporcuların salona akşamları gidiş ve dönüşlerinin daha rahat sağladıklarını belirtti. Başkan Şebin, ''Bu konuda emeği geçen Erzurum Büyükşehir Belediyesi yetkililerine ve Aras Edaş yöneticilerine çok teşekkür ediyorum''dedi
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri