Medya Haber Girişi : 18 Haziran 2018 13:30

CHP'den gençlerin gönlünü fetheden reklam

CHP'den gençlerin gönlünü fetheden reklam
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yeni nesil reklam filmiyle gençlere seslendi. Reklam filmi animasyon tekniği ile hazırlandı.
Erzurumajans-24 Haziran seçimlerine kısa bir zaman kala CHP'nin hazırladığı reklam filmi dikkat çekti...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun olduğu animasyon şeklindeki reklam filmi, gençlerin internette kullandığı dil ile onlara hitap ediyor. Gençlerin sıklıkla kullandığı Snapchat, Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarının da yer aldığı animasyon filmi, sosyal medyada büyük ilgi topladı.

Animasyonda, gençlerin sorunları dile getirilirken, "Ya arkadaşlar ben istemez miyim download hızları artsın, adil kullanım kotası kalksın, memlekette daha çok bağımsız film yapılsın, kültür sanat çiçek açsın, televizyonda her filme sabah akşam yerli yersiz sansür gelmesin, pasaportumuzun itibarı artsın, gençlerimiz dünyayı doyasıya gezsin. Instagram’da filtreler artsın, Snapchat’te efektler artsın" gibi ifadelere yer veriliyor.

Ayrıca animasyonda gençlere bir çağrı da yapılarak, "Gelin, geleceğinize sahip çıkın. Hep birlikte bugsız yeni bir dünya tasarlayalım" diye de belirtiliyor.

İşte o reklam filmi:


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.