Erzurum Haber Girişi : 25 Ekim 2016 17:52

Çocuklardan Başkan Sekmen'e sevgi seli

Çocuklardan Başkan Sekmen'e sevgi seli
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, her gittiği eğitim kurumunda çocukların sevgi seliyle karşılaşıyor.
Erzurumajans-Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, her gittiği eğitim kurumunda çocukların sevgi seliyle karşılaşıyor.

Çocuklar, "Mehmet Sekmen Amca" diyerek sarılıp, okullarına sunduğu eğitim yardımlarından ötürü Başkan Sekmen'e teşekkür ediyor. Başkan Mehmet Sekmen, yoğun programının arta kalan vakitlerini öğrencilerle geçiriyor. Fırsat buldukça eğitim kurumlarını ziyaret ederek okul müdürleri ve öğretmenlerle de görüşen Başkan Sekmen, Ömer Nasuhi Bilmen İlkokulu ve Ortaokulu ile diğer eğitim kurumlarını gezerek, öğretmenlerle toplantı yaptı. Sekmen, okulların sorunlarının çözüme kavuşturulması, eğitim kurumlarının daha ferah ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğretim vermesi için çaba harcadıklarını bildirdi. Eğitimin en büyük önceliği olduğunu anımsatan Sekmen, iki yılda bini aşkın eğitim kurumunun baştan aşağı onarımdan geçirildiğini hatırlatarak, okullarda yapılan çalışmaların kat ve kat artacağını sözlerine ekledi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.