Spor Haber Girişi : 07 Temmuz 2014 18:38

Erzurum GHSİM'den yaz futbol okulu

Erzurum GHSİM'den yaz futbol okulu
Her yıl geleneksel olarak 32 ayrı spor branşında yaz spor okulları açan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu yıl ücretsiz yaz futbol okulu da açtı.
Erzurumajans-Her yıl geleneksel olarak 32 ayrı spor branşında yaz spor okulları açan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, bu yıl ücretsiz yaz futbol okulu da açtı.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ücretsiz yaz futbol okulu çalışmalarını başlattı. Her yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü'nün 29 Haziran'da start verdiği Yaz Spor Okulları kapsamında 32 ayrı spor branşında yaz spor okulları kursları açan Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bu yıl ücretsiz futbol okulu da açtı. Antrenörler Fetullah Demir ve Turan Ağar yönetiminde ücretsiz yaz futbol okulunda çalışmalarını sürdüren minik yetenekler geleceğe hazırlanıyor. Yoğun geçen idman programında minik öğrenciler yeteneklerini sergilerken, Erzurum GHSİM futbol antrenörleri Fetullah Demir ile Turan Ağar minik yıldızların çalışma temposundan oldukça memnun. Erzurum GHSİM yetkilileri sporcuları servisle şehirde belirlenen noktalardan alarak, çalışmaların yapıldığı Yeni Sentetik Çim Sahaya getiriyor. Gelecek vadeden futbolculardan biri olan Muhammed Fatih Yuşa Başkaya, çalışmaların çok iyi geçtiğini ve Antrenörler Fetullah Demir ile Turan Ağar'ın verdiği taktikleri harfiyen yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi. Genç yetenek, kendilerine böyle bir imkan sağladığı için Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Vekili Memduh Ceyhan ile yetkililere teşekkür etti.

ERZURUM'DA İLK UYGULAMA

Antrenör Fetullah Demir ise Spor Genel Müdürlüğü'nün bugüne kadar Erzurum'da açtığı Yaz Spor Okulları kapsamında genellikle salon sporları, mücadele sporları, Uzak Doğu sporları, Yüzme ve kış ile buz sporlarında Erzurum'da yaz kurslarının açıldığını belirterek, ilk kez ücretsiz yaz futbol kursları açtıklarını söyledi. Demir, "Erzurum GHSİM olarak yaz futbol okulu başlattık. Şu anda katılım iyi, öğrencilerimizi şehirde belirlenen noktalardan alıp, futbol sahasına getiriyoruz. İnanıyorum ki, ilgi daha da çok artacak. Şu an çalışmalarımız son derece verimli geçiyor" dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.