Türkiye Haber Girişi : 29 Mart 2018 14:15

İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarına avukat alacak

İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarına avukat alacak
İçişleri Bakanlığı merkez taşra ve teşkilatlarında istihdam edilmek üzere tam zamanlı sözleşmeli avukat alımı yapılacağı belirtildi.
Erzurumajans-İçişleri Bakanlığı merkez taşra ve teşkilatlarında istihdam edilmek üzere tam zamanlı sözleşmeli avukat alımı yapılacağı belirtildi.

Erzurum Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4’üncü maddesinin (B) fırkasına göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde İçişleri Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere toplam 30 adet tam zamanlı sözleşmeli avukat pozisyonlarına personel alımı yapılacağı belirtildi.

Yapılan açıklamada başvuru yapacak olan adayların 4/B Sözleşmeli Avukat Pozisyonlarına dağılım tablosu, sözleşmeli personele ödenecek ücret, başvuru şekli ve başvuru belgelerinin teslim yeri, sınavın şekli ve konuları, giriş (sözlü sınavın duyurulması), atama ve sözleşme imzalamaya esas istenilecek belgeler, atama ve sözleşme iş ve işlemleri ve diğer hususlarla ilgili konulara http:\\personel.icisleri.gov.tr adresinden ulaşabilecekleri belirtildi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.