Erzurum Haber Girişi : 15 Ekim 2014 19:02

Karayolları Genel Müdürü Turhan'dan Başkan Sekmen'e ziyaret

Karayolları Genel Müdürü Turhan'dan Başkan Sekmen'e ziyaret
Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti.
Erzurumajans-Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'i ziyaret etti.

Bir dizi gezi ve incelemede bulunmak üzere kente gelen Genel Müdür Turhan, beraberindekiler Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Fevzi Polat, Türk Dünyası Yazarlar ve Sanatçılar Vakfı Başkanı Yahya Akengin, Araştırmacı-Yazar Abdullah Satoğlu ve Karayolları 12. Bölge Müdürü Turgut Aydın'la birlikte Başkan Sekmen ile görüştü. Turhan ziyarette genel başkanlığını yürüttüğü Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği'nin Bişkek'te gerçekleştirdiği Türk Dünyası Mühendislik, Mimarlık ve Şehircilik Kurultayı'ndan da bahsetti. Turhan, "Kentte yaptığımız gezi ve incelemede Erzurum'un yol durumu, karla mücadele çalışmaları, Ovit Tüneli, yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde gördük" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Sekmen de, "Kış mevsiminin çetin geçtiği Erzurum'da karla mücadele çalışmaları için bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Büyükşehir Belediyesi, tüm ekip ve araç filosuyla kışa hazır" diye konuştu. Sekmen ayrıca, önümüzdeki dönemde Türk dünyasını kapsayan geleneksel oyunlar festivalini gerçekleştireceğini sözlerine ekledi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.