İlçeler Haber Girişi : 06 Ağustos 2013 13:04

Kaymakam Atasoy sevgi seliyle uğurlandı

Kaymakam Atasoy sevgi seliyle uğurlandı
Narman Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy 20 Temmuz 2013 kaymakamlar kararnamesi ile atamasının Muş Malazgirt İlçe kaymakamlığına yapılmasının ardından bu gün ilçeden ayrılması nedeniyle çok sayıda vatandaş ve çalışanlar tarafından uğurlandı.
Erzurumajans-Narman Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy 20 Temmuz 2013 kaymakamlar kararnamesi ile atamasının Muş Malazgirt İlçe kaymakamlığına yapılmasının ardından bu gün ilçeden ayrılması nedeniyle çok sayıda vatandaş ve çalışanlar tarafından uğurlandı.

İlçe hükümet konağı önünde toplanan ilçe halkı ve çalışanlarla vedalaşan Kaymakam Atasoy gösterilen sevgi karşısında oldukça duygulandığı görüldü. ilçede görev yaptığı süre içerisinde ilçe halkıyla olan samimi diyaloğuyla dikkati çeken bir yönetici oldu özellikle yardıma muhtaç vatandaşların her derdiyle ilgilenen ve sorunlarının giderilmesi için gayret gösteren Kaymakam Atasoy ilçe deki yaşlı vatandaşlar tarafından sevilen bir kaymakamdı.

Kaymakam Atasoy Narman benim severek görev yaptığım bir ilçe Tüm Narmanlılarda kardeşlerimdir her nerde olursam olayım kapım hepinize açıktır sakın beni yabancı birisi olarak görmeyin bur da olmasam bile hizmetinizdeyim. Dedi.

Bir önceki gün çalışanlar ve ilçe esnafının da katıldığı veda yemeğinde de ilçe halkı adına Ak Parti ilçe başkanı Zafer Ruşen tarafından bir plaket verilerek ilçedeki çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Çalışanlar adına ise İlçe Özel İdare Müdürü Cumhur Akdemir tarafından verilen bir hediye ile çalışanların teşekkürleri iletildi.
Muş ili Malazgirt ilçe kaymakamlığına atanan Atasoy Hükümet konağı önündeki uğurlamanın ardından yoldere köyü önlerine kadar vatandaşlar ve çalışanlar tarafından onlarca arabalarla oluşturulan konvoyla uğurlandı Kaymakam Atasoy uğurlama sırasında gösterilen sevgi karşısında çok duygulandığı ve herkesle sarılarak vedalaştı.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • FATİH RÜŞEN 01 Ocak 1970 02:00

    kaymakam ilçemizde 3 yıl kaldı makamında insanları azarladı ne ilçeye nede köylere hiç bir hizmeti olmadı saga sola peşkeş çekmeleri hariç narmana gelmiş geçmiş en pasif kaymakam buydu yazık eşinin narmana katkısı olmuştur ondan allah razı olsun cocuk kreşinin disiplini güzelliği eşine aittir onun hakkını kimse yiyemez iyiki gittin alper bey adeletli değildiniz fakiri fukarayı ezileni o nene ve dedeyi unutmayacagım sizi ne kadar beklediler sizde gitmediniz siz görevden kaçtınız aldığınız maaşı hak etmediniz kusura bakmayın