Erzurum Haber Girişi : 30 Mart 2014 13:51

Küçükler: AK Belediyeler sandıktan galip çıkacak

Küçükler: AK Belediyeler sandıktan galip çıkacak
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ahmet Küçükler, oyunu Erzurum Anadolu Lisesi'nde kullandı.
Erzurumajans-Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Ahmet Küçükler, oyunu Erzurum Anadolu Lisesi'nde kullandı. Eşi Dr. Ayşenur Küçükler ile birlikte Erzurum Anadolu Lisesi'ne gelen Başkan Küçükler, burada seçmenlerle sohbet etti. Oy pusulalarını alarak 1189 nolu sandıkta reyini kullanan Küçükler, sandık görevlileriyle de konuşarak seçimin hayırlara vesile olmasını diledi.

Küçükler, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, yerel seçimlerin önemine dikkati çekerek, "Ülkemizin her bir sathına hizmet mührünü vuran AK Belediyeler bu seçimde de sandıktan galip çıkarak Türkiye'ye hizmet edecekler. AK Parti kazanacak ve ülkemiz daha da büyüyecek. AK Belediyeler ve mutlu insanlarla güzel yarınlara hep birlikte ulaşacağız. Bu vesileyle mahalli idareleri belirleyecek olan seçimin hayırlara vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ederim" dedi.

Küçükler, yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan yolların açıldığını anımsatarak, vatandaşların daha rahat bir şekilde oyunu kullanması için tüm ekiplerin sahada karla mücadele çalışması yaptığını sözlerine ekledi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.