Siyaset Haber Girişi : 28 Mayıs 2015 20:00

MHP adayları Çimen ve Hızarcı Pazaryolu'nda...

MHP adayları Çimen ve Hızarcı Pazaryolu'nda...
MHP Erzurum Milletvekili adayı Ertürk Çimen, Pazaryolu ilçesinde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.
Erzurumajans-MHP Erzurum Milletvekili adayı Ertürk Çimen, Pazaryolu ilçesinde vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı.

Çimen, "Pazaryolu'ndaki hemşehrilerimizin desteğini bizimle görmekten çok memnun olduk" dedi.

MHP Erzurum Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Seyfullah Hızarcı, seçim çalışmalarına Erzurum'un Pazaryolu ilçesinde devam etti. İlçe merkezi başta olmak üzere bağlı mahalle köylerde kapsamlı bir seçim çalışması yürüten Çimen ve Hızarcı, vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

7 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan Ertürk Çimen, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet etti, esnafın sıkıntılarını dinledi. Türkiye'nin ve Erzurum'un yeni bir dönemin eşiğinde olduğunu ifade eden Çimen, "7 Haziran seçimlerinde MHP'nin iktidar olmasıyla birlikte Türkiye'ye yeniden huzur, istikrar, barış ve kardeşlik hakim olacak. Bizim siyaset anlayışımızda önce sorun icat edip, sonra bu sorun üzerinden çözüm üretmeye kalkışmak yok. Bu hükümet işte bu manevrayı çok iyi yapıyor. Durduk yerde sorun üretiyor, sonra bu sorunla milleti meşgul ediyor, sonra da aklı sıra çözüm üretiyor. Bunlara milletin karnı artık tok" diye konuştu.

MHP'li Ertürk Çimen, 7 Haziran seçimleri öncesinde Erzurum'a miting yapmak için gelecek olan Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli'nin karşısında bu kez yüreğini ortaya koymuş bir Erzurum bulacağını belirterek, "Erzurum için çarpan tüm yürekleri Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz mitingimize bekliyoruz" diye konuştu.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.