Siyaset Haber Girişi : 16 Haziran 2013 15:08

MHP heyeti ilçe gezilerini sürdürüyor

MHP heyeti ilçe gezilerini sürdürüyor
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 22 Haziran'da gerçekleştireceği "Birlik" mitingi öncesi Erzurum'a gelen MHP heyeti çalışmalarını Köprüköy ve Horasan'da da sürdürdü.
Erzurumajans-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 22 Haziran'da gerçekleştireceği "Birlik" mitingi öncesi Erzurum'a gelen MHP heyeti çalışmalarını Köprüköy ve Horasan'da da sürdürdü.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal'ı Köprüköy ve Horasan'da ilçe merkezi girişinde çok sayıda partili ve vatandaşlarca karşılandı. Parti teşkilatına geçen heyet ilçelerde küçük bir toplantı gerçekleştirdikten sonra esnaf ziyareti yaparak vatandaşın sıkıntılarını dinlediler.
Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya, ilçelere gelme amaçlarının hem vatandaşın sorunlarını sıkıntılarını dilemek hem de Genel Başkanları Devlet Bahçeli'nin Erzurum'da gerçekleştirecekleri "Birlik" mitingi öncesi çalışmalar gerçekleştirdiğini, kapı kapı dolaşarak Vatandaşları tek tek mitinglerine davet ettiklerini söyledi.

Antalya Milletvekili Mehmet Günal ise gelecek hafta Erzurum'da gerçekleştireceğimiz miting öncesi vatandaşlarla bir araya gelip, hem onların sıkıntılarını hem de mitingimize davet ettiklerini, gittiklerini her ilçede vatandaşlardan olum yönde tepkiler aldıklarını ifade etti.

Heyet çalışmalarını tamamladıktan sonra Horasan ilçesinden sonra Erzurum merkeze geçti. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.