Spor Haber Girişi : 17 Aralık 2014 23:02

Narmanspor'a destek çağrısı

Narmanspor'a destek çağrısı
Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, amatör spor branşlarında ve buz sporlarında hizmet veren Narmanspor'u, Türk sporuna katkılarından dolayı kutladı.
Erzurumajans-Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, Narmanspor kulübünü amatör spor branşlarında ve kış sporlarında önemli bir misyonu yüklenen kulüp olduğunu belirterek, Yeşil-beyazlıların hafta sonu oynayacağı buz hokeyi maçları için seyircileri tribünlere davet etti.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, amatör spor branşlarında ve buz sporlarında hizmet veren Narmanspor'u, Türk sporuna katkılarından dolayı kutladı. Yeşil-beyazlı kulübü fahri destekçileri arasında yer alan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Eser ile Hüseyin Turgut Eğitim Merkezi Müdürü Ünal Bingül'e spora verdikleri desteklerden dolayı tebrik eden Taşkesenligil, "Sporu seven ve destek veren iki değerli yöneticiye teşekkür ediyorum. Narmanspor kulübü yönetimini özverili ve fedakarca ça
lışmalarından dolayı kutluyoruz. Narmanspor gerçekten buz sporlarında önemli bir misyon yüklenmiştir. Buz hokeyinde Büyükşehir Belediyespor ve bünyemizdeki Gençlikspor Kulübü ile birlikte ilimizi temsil etmektedir. Bu tablo bizim için gurur kaynağıdır" dedi. Burhanettin Eser'in de adeta bir spor sevdalısı olduğuna işaret eden Taşkesenligil, "Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Eser'in kızını spora yönlendirmesi ve onu desteklemesi de takdirlik bir durumdur" diye konuştu. Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, hafta sonu buz hokeyinde Ankara Üniversitesi ve Milenyumspor ile maç yapacak olan Narmanspor Bayan Buz Hokeyi Takımı ile deplasmana gidecek olan Büyükşehir Belediyespor Buz Hokeyi takımına başarı dileğinde bulundu. Taşkesenligil, özellikle hafta sonu Erzurum halkını Narmanspor Bayan Buz Hokeyi takımını desteklemeye davet ederken, kendilerini 3 Binlik Arena'da görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.