Siyaset Haber Girişi : 07 Kasım 2015 18:45

Recep Akdağ'dan Aşkale'ye teşekkür ziyareti

Recep Akdağ'dan Aşkale'ye teşekkür ziyareti
Eski Sağlık Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, 1 Kasım seçimleri sonrası Aşkale'ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Erzurumajans-Eski Sağlık Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Recep Akdağ, 1 Kasım seçimleri sonrası Aşkale'ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. 

AK Parti İlçe Başkanı İrfan Kervan, Belediye Başkan Vekili Coşkun Şat ve kalabalık halk tarafından karşılanan Prof. Dr. Recep Akdağ, vatandaşlarla tek tek toklaşarak bir süre sohbet etti.

Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Aşkale İlçe Başkanı İrfan Kervan, 1 Kasım seçimlerinde oy oranına göre Türkiye'de 80'nci olduklarına vurgu yaparak kendilerini destekleyen başta çalışma arkadaşlarına teşkilatına ve emeği gecen herkese teşekkür etti.

Prof. Dr. Recep Akdağ ise konuşmasında kendilerine gösterilen yoğun ilgi ve seçimlerde kendilerini yalnız bırakmayan bölge halkına teşekkür ederek, AK Parti iktidarından beklenen tüm hizmetleri zaman içerisinde gerçekleştireceklerini belirtti.

Türkiye'yi terör illetten en kısa sürede kurtaracaklarını ve terörle mücadelede sonuna kadar kararlılıkla devam edeceklerini söyleyen Akdağ, vatandaşların tek tek dertlerini dinleyerek çözüm konusunda da notlar alarak herkesle yakından ilgilendi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.