Siyaset Haber Girişi : 02 Kasım 2015 11:00

Recep Akdağ'dan Demirtaş'a cevap

Recep Akdağ'dan Demirtaş'a cevap
Seçimden bir gece önce HDP Erzurum Milletvekili Seher Akçınar Bayar'a Twitter'dan "Erzurum için seher vakti" diye mesaj atan HDP Lideri Selahattin Demirtaş'a eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ yine sosyal medyadan cevap verdi.
Erzurumajans-Seçimden bir gece önce HDP Erzurum Milletvekili Seher Akçınar Bayar'a Twitter'dan "Erzurum için seher vakti" diye mesaj atan HDP Lideri Selahattin Demirtaş'a eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ yine sosyal medyadan cevap verdi. 

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, seçimden bir gece önce Twitter hesabından partisinin Erzurum Milletvekili Seher Akçınar Bayar'a "Erzurum için seher vakti :) Hayırlı olsun vekilim" diye bir tweet attı. Seher Akçınar Bayar'ın Erzurum'dan yeniden seçileceğine çok emin gözüken Demirtaş, sandıkların açılmasının hemen ardından eski Sağlık Bakanı ve resmi olmayan sonuçlara göre, yeniden AK Parti Erzurum Milletvekili seçilen Prof. Dr. Recep Akdağ'dan cevap geldi. Akdağ, Demirtaş'a "seher vakti geçti, Erzurum'a güneş doğdu :) AK Parti 5 HDP 0" karşılığını verdi.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • serkan 01 Ocak 1970 02:00

    bütün paylaşımlarda biz kibirlenmeyiz şimdi tevazu istiğfar zamanı diyorsunuz ama saçma sapan bir hareketle dün mahalllebaşına girip halkı kışkırtıyorsunuz.bırak kibiri senin varlığından dolayı 5 vekil çıkarılmadı ülke geneli rüzgar esti ve durum bu hale geldi.haziran da sen aday olsaydın emin ol birşey değişmeyecekti. dün konvoyda mahallebaşında korumaların ile hdp liler birbirine girdi.konvoydaki arabaları tekmelediler halkın arabasına malına ziyan geldi.sırf senin kibrin ben başardım demenden dolayı oldu bunlar..programda olmamasına ragmen bakan bey girelim diyor mahallebaşına.sanki oraların oyunu almış da