Medya Haber Girişi : 20 Ocak 2014 18:37

Vali Altıparmak, DHA'yı ziyaret etti

Vali Altıparmak, DHA'yı ziyaret etti
Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Doğan Haber Ajansı (DHA) Bölge Bürosunu ziyaret etti, çalışanlarla sohbet etti.
Erzurumajans-Erzurum Valisi Ahmet Altıparmak, Doğan Haber Ajansı (DHA) Bölge Bürosunu ziyaret etti, çalışanlarla sohbet etti.

Çaykara Caddesinde, Orbay İş Merkezine gelen Vali Ahmet Altıparmak'ı DHA Temsilcisi Kadir Sabuncuoğlu karşıladı. DHA çalışanları ile tanışan Vali Ahmet Altıparmak'a Kadir Sabuncuoğlu, Hürriyet ve Milliyet Haber Ajansının birleşmesiyle 1999 yılının sonlarında kurulan DHA'nın çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Erzurum, Erzincan, Kars, Ağrı, Ardahan, Iğdır, Muş il ve ilçelerinden gelen haberlerin Erzurum'dan İstanbul'a servis edildiğini ifade eden Sabuncuoğlu, DHA'nın gazeteler, televizyon kanalları, radyolar, WEB siteleri ile basın yayın kuruluşuna haber, fotoğraf ve görüntülü haber servisi yaptığını söyledi. Kentin çeşitli sorunlarına ilişkin olarak devam eden görüşmeden sonra Vali Altıparmak, ziyaret anısına Kadir Sabuncuoğlu'na valiliğin bir plaketini verdi. Sabuncuoğlu da Vali Ahmet Altıparmak'a DHA'nın masa saatini hediye etti.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.