• AKTAŞ
İlanlar Haber Girişi : 12 Mayıs 2013 23:38

Başkan Yücelik'ten teşekkür mesajı

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde yeniden Başkanlığa seçilen Lütfü Yücelik teşekkür mesajı yayınladı.

TEŞEKKÜR


     Ülke genelinde oda ve borsa seçimleri yapılıyor. Ancak, en demokratik oda seçimi Erzurum'da yapıldı. Dadaşlar bir kez daha kenetlenmesini bildi. Yüreğini ortaya koyup, bizi yalnız bırakmayan bütün hemşehrilerimize ve katkısı olan herkese can-ı gönülden teşekkür ediyorum.


      Erzurum'da yeni bir dönem başlıyor... Birlik ve beraberlik dönemi... Oylarının rengi ne olursa olsun, Erzurumlu birlik ve beraberliğe kucak açmış, ayrılığa prim vermemiştir. Bizim, husumete vaktimiz yok. Zaman, iftirakla enerjimizi boşa harcama zamanı değil, tek yürek olup, Erzurum için çalışıp, üretme zamanıdır.


      Erzurum'un kalkınması için, "Benim de bir projem var" diyen her fikre açığız. Bu bir bayrak yarışıdır ve bir nöbettir. Güvenle bize verilen bu bayrağı, en yüksek burçlara taşıyıp, nöbeti bizden sonra devralacaklara alnımızın akıyla devretmek bizim için büyük bir onur olacaktır.


      Evet, bölgemiz zor ve iklimi çetin olabilir. Fakat zorlukları beraber aşarak, şehrimizi cazibe merkezi kılmak elimizdedir. İşimiz; mazeret değil, hizmet üretmektir. Erzurumlu bunu çok kez başarmıştır, yine başaracaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın.


     Bir kere daha başta meclisimiz olmak üzere, bütün üyelerimize, mesai arkadaşlarıma, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan dost ve yakın arkadaşlarıma, Türkiye'nin dört bir yanından gönderdikleri çiçeklerle, telefon ve faks mesajlarıyla başarımızı kutlayan bütün herkese kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.


Lütfü YÜCELİK

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • GALALİ 01 Ocak 1970 02:00

    SAYIN BAŞKAN İNŞALALAH ERÇİMSAN DA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ BAŞARIYI BİRLİK VE BERABERLİĞİ ERZURUM UN GENELİNE YAYARSINIZ BAŞARILARINIZIN DEVAMINI BEKLİYORUM ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN