Spor Haber Girişi : 23 Aralık 2020 13:01

İyi ki yerinde değilim!

Erzurum takımı ile çıktığı son 4 maçta da puan yüzü görmediği yetmezmiş gibi bir de takımı ile hiçbir gol kaydına muvaffak olamadı. Zor günler geçiren, ömrü pamuk ipliğine bağlı Hüseyin Çimşir'in dün değil ama bugün yerinde olmak istemezdim!

Erzurumajans-Vedat Refayeli-Türk futbolunda bildik bir isim.  Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte top koşturmuş, A milli takımda forma giymiş önemli bir isim Hüseyin Çimşir ismi.  Kısa süren Trabzonspor teknik direktörlüğü döneminde geçen sezon hiç de küçümsenmeyecek bir başarı ortaya koymuş, ama güzel başladığı işi güzel tamamlayamamıştı. Teknik direktör deneyimi için bu sezon Erzurum ona bir fırsat tanıdı ama görünen o ki o fırsat iyi kullanılamıyor. Erzurum takımı ile çıktığı son 4 maçta da puan yüzü görmediği yetmezmiş gibi bir de takımı ile hiçbir gol kaydına muvaffak olamadı. Zor günler geçiren, ömrü pamuk ipliğine bağlı Hüseyin Çimşir’in dün değil ama bugün YERİNDE OLMAK İSTEMEZDİM! (Not: Bu yazı Çimşir gönderilmeden önce yazılmıştır)

 


Ömer Şişmanoğlu.. Bir dönem Beşiktaş’da forma giymiş, santrafor kimliği ile Türk futbolunun yakından tanıdığı bir isimdi. Geçen sezon Erzurum’un süper lige çıkışında attığı kritik goller ile iz bırakan oyuncu, ne var ki bu son Beşiktaş maçında yaptırdığı penaltı ve vasat futbolu yüzünden şimdi istenmeyen adam. Erzurum’a ilk geldiğinde taraftarı heyecanlandıran bir isim olan ve bir çoğunun da hacı babasından ötürü ‘Hacımın oğlu’ dediği Ömer Şişmanoğlu’nun dün değil ama bugün YERİNDE OLMAK İSTEMEZDİM!
 


G.Saray patentli bir futbolcuydu Emrah Başsan. Özellikle geçen sezon kenar ortaları ile takımının galibiyetlerinde büyük pay sahibiydi. Zaman zaman inişli, çıkışlı grafik izlese, bazı taraftarlar hotulasa bile adı bir ara Milli takım için anıldı. Milli takıma niye çağrılmıyor denilen, gazeteler ve sosyal medya aracılığı ile Milli takım Başantrenörü Şenol Güneş’e mesajı giden Emrah Başsan, yine bugünlerde hedefteki isimlerden biri.  Dün değil ama bugün YERİNDE OLMAK İZTEMEZDİM!

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.