Siyaset Haber Girişi : 05 Ekim 2015 20:30

MHP adayları Aşkale'de piknik şöleninde buluştu

MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Gökhan Arslan, Aşkale MHP İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu 1. Geleneksel Birlik Berberlik piknik şölenine katıldı.
Erzurumajans-MHP Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın, Milletvekili adayları Ertürk Çimen ve Gökhan Arslan, Aşkale MHP İlçe teşkilatının düzenlemiş olduğu 1. Geleneksel Birlik Berberlik piknik şölenine katıldı.

Şölene Erzurum MHP Milletvekili adaylarının yanı sıra MHP Kadın Kolları yöneticileri ve ilçeden çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda konuşan MHP İlçe Başkanı Kadir Kılıç, her yıl geleneksel olarak düzenleyecekleri piknik şöleninin ilkini gerçekleştirdiklerini amaçlarının ise gerek partiye mensup insanları ve gerekse ilçe halkının teşkilat olarak birbiriyle kaynaştırmak olduğunu, birlikten güç doğar felsefesiyle hareket ederek bundan sonra her yıl aynı heyecan ve şevkle piknik şölenlerinin devam edeceklerini ifade etti. Kılıç, 1 Kasım seçimlerinde partililerden sandıklara sahip çıkmalarını istedi.

Konuşmaların ardından katılımcılara et yemeği, pilav ve içecek ikram edildi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • can polat 01 Ocak 1970 02:00

    akp li hilal hanım siz gidin abdullatif şeneri bülent arınçı abdullah gülü sorun.bu öamurlar tutmaz.akşenerde oganda mhp diyor size ne oluyor.Erzurum fakirlikte türkiye birincisi olmuş.onu anlat.kamil aydını sorgulamakda haddinize değil o memleketin bir değeri........

  • Hilal Keskin 01 Ocak 1970 02:00

    Doktor Hümeyra Çanakçı ve Yılma Durak Meral Akşener Sinan Oğan listeye konulmadı. Özde milliyetçiler dışarda özde milliyetçiler devşirmeler içerde. Prof. Dr olmak önemli değil Kamil Aydın adam olmak önemli