Erzurum Haber Girişi : 16 Haziran 2013 15:14

MNG Kargo 10'ncu yaşını Erzurum'da kutladı

MNG Kargo 10'ncu yaşını Erzurum'da kutladı
Türkiye'nin sektöründe yenilikçi ve öncü şirketi MNG Kargo 10. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Erzurum Polat Renaissance Otel'de gala gecesi düzenledi.
Erzurumajans-Türkiye'nin sektöründe yenilikçi ve öncü şirketi MNG Kargo 10. Yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Erzurum Polat Renaissance Otel'de gala gecesi düzenledi.

Duayen gazeteci Tayfun Talipoğlu'nun Yol hikayelerini anlattığı gecede, ünlü sanatçı Coşkun Sabah davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gala gecesinde 5. ve 10. Hizmet yılını dolduran MNG kargo çalışanlarına Aslan Kut tarafından plaket verildi ve MNG kargo 10. Yıl pastası kisildi. MNG kargo iş ortakları ve çalışanları gece boyunca eğlenceli ve coşku dolu saatler yaşadılar.

Düzenlenen 10 yıl gala gecesinde bir konuşma yapan MNG Kargo Yönetim kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Aslan Kut, faaliyetlerinin 10. Yılında yenilikçi projeler ve hizmetleriyle öne çıkan MNG kargonun bugün sektöründe trend belirleyen konuma geldiğini belirtti.

Aslan Kut" Türkiye'yi sevmek yetmez. Çok çalışmak, başarmak ve Türkiye insanı ile bütünleşmek gerek. Biz 2003 yılında bu anlayışla yola çıktık. Türkiye'nin potansiyeline inandık. Müşterilerimiz bize güvendi"dedi.

Aslan Kut, MNG Kargo'nun 10 yılda ulaştığı büyüklükler konusunda ise şunları söyledi;

"Türkiye'de 14 Bölge Müdürlüğü, 26 aktarma merkezi, 700'ün üzerinde yaygın dağıtım ağı, 2 bin karayolu aracı ve 7 bini aşkın çalışanımız ile 2 bin yerleşim birimine dünya standartlarında hizmet götürmekteyiz. Ülkemizde hergün 500 bin adrese hizmet götürüyoruz." 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.