Erzurum Haber Girişi : 07 Nisan 2015 22:00

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığında Tuna dönemi

Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığında Aydın Tuna dönemi başladı.
Erzurumajans-Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığında Aydın Tuna dönemi başladı.

Naci Altay'ın yoğun işlerini gerekçe göstererek başkanlıktan istifa etmesinin ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında Başkan vekili Aydın Tuna şoförler ve otomobilciler odasının yeni Başkanı oldu.

Erzurum şoförler ve otomobilciler odası Başkanlığında yapılan genel kurul sonunda Hanefi Topçuoğlu bir kez daha güven tazeleyerek başkan seçilmişti. Ancak yakalandığı muzdarip hastalığa yenik düşen Topçuoğlu, hayatını kaybetti. Hanifi Topçuoğlu'nu vefatı sonrası toplanan yönetim kurulu, Naci Altay'ı başkan olarak görevlendirdi. Başkanlık koltuğuna oturduktan sonra başarılı çalışmalara imza atan Naci Altay, son aylarda yoğun işleri nedeniyle oda başkanlığı görevinden istifa etti. Yaşanan bu gelişmenin ardından toplanan Erzurum şoförler ve otomobilciler odası yönetim kurulu, yeni Başkanı belirlemek için oylama yaptı. Yönetim kurulu üyelerinin tamamının oyunu alan Başkan vekili Aydın Tuna şoförler ve otomobilciler odasının yeni Başkanı oldu.

Üyelerine hizmet noktasında aldığı görevi layıkı ile yerine getirmek için çalışacağını belirten başkan Aydın Tuna, "yönetim kurulundaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Görevimiz zor ve bir kadarda önemli. Üyelerimizin sorunlarını sıkıntılarını çözme noktasında birlik beraberlik içinde hareket edeceğiz" dedi.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.