Türkiye Haber Girişi : 14 Nisan 2016 22:30

Uzman psikolog canına böyle kıydı

Uzman psikolog canına böyle kıydı
Kadıköy'de bir uzman psikoloğun intihar anı saniye saniye böyle görüntülendi.
Erzurumajans-İstanbul Kadıköy'de bir uzman psikoloğun intihar anı kameralara böyle yansıdı. Kan donduran görüntülerde kadın bir sandalyeye çıkıp kendini boşluğa bırakıyor.

İstanbul Kadıköy'de bir uzman psikolog, kültür merkezinin ikinci katından aşağı atlayarak intihar etti. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

10 Nisan Günü yaşanan olayda Tülay Gülen isimli uzman psikolog bir kültür merkezine geldi. Kültür merkezinin ikinci katına çıkan kadın bir sandalyeye çıkarak kendini aşağıya bıraktı.

GÜVENLİK KAMERALARINA YANSIDI

Olay sonrası Gülen, hayatını kaybederken, genç kadının cenazesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. İnceleme yapan ekipler güvenlik kameraları ulaştı. Saniye saniye güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde. genç kadın kültür merkezinin ikinci katında bir sandalye buluyor.

SANDALYENİNİ ÜZERİNE ÇIKIP...

Sandalyenin üzerine çıkan kadın, kendini boşluğa bırakıyor. Öte yandan, olaydan bir gün önce uzman psikologun Gülen'in sosyal paylaşım sitesindeki hesabına "Çevrimdışı" anlamına gelen "Offline" mesajı bıraktığı öğrenildi.


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.