• AKTAŞ
Erzurum Haber Girişi : 17 Aralık 2021 15:18

Ejder Off-Road Kulübü'nden, Müdür Öztürk'e ziyaret

Off-Road araçlarıyla Öztürk'e sürpriz yapan yöneticilerle istişare eden çiçeği burnunda il müdürü "Erzurum Off-Road için ideal bir yer" dedi.

ERZURUM AJANS - Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Ejder Off-Road Kulübü yönetimi ve üyeleri bir araya geldi.


Ejder Off-Road Kulübü Yönetimi ve üyeleri Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne off-road araçlarıyla gelerek ilginç bir görüntü oluşturdu. İl Müdürü Birdal Öztürk’e çiçek sunan ve ‘Şehrimize hoş geldiniz’ diyerek ‘Hayırlı olsun’ dileklerini ileten Ejder Off-Road Kulübü yönetimi ile mini bir zirve yapıldı.


Ejder Off-Road Kulübü Başkanı Ziya Yıldız ile yönetim kurulu ve kulüp üyelerinin ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyan Öztürk, Erzurum’un Off-Road sporu için ideal bir yer olduğunu söyledi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, “Erzurum’da Off-Road sporu seviliyor. Bizde spor branşı ayrımı yapmaksızın spora destek veriyoruz. Kim spora gönül vermişse spora zaman ayırmışsa bizim için çok değerlidir” dedi.

 

 

 


Off-Road sporcunda da camia olarak birlik beraberliği tesis etme adına gayret göstereceklerinin de altını çizen Öztürk, “Camia olarak birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Bu sporun daha çok tanınması ve daha iyi noktalara gelebilmesi için hep birlikte çalışacağız” şeklinde konuştu.


Ejder Off-Road Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Marancıgil, “Biz Ejder Off-Road Kulübü olarak 2022’de de ilimizi temsilen tüm organizasyonlara katılacağız. Araçlarımızı koşturup motor sporlarına destek vereceğiz” dedi.


Marancıgil, göreve geldiği günden biri farkındalık oluşturan ve Off-Road sporuna da büyük önem veren GSİM Müdürü Birdal Öztürk’ü off-roadçular olarak tebrik ettiklerini söyledi.
 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.