• AKTAŞ
Spor Haber Girişi : 19 Aralık 2011 11:34

Güreşin devleri Erzurum`da toplandı

Güreşin devleri Erzurum’da bir araya gelerek ata sporumuz Güreş’in geliştirilmesi için görüş alışverişinde bulundular.
Erzurum Ajans-Güreşin devleri Erzurum’da bir araya gelerek ata sporumuz Güreş’in geliştirilmesi için görüş alışverişinde bulundular.

Güreş İl Temsilciliği görevine geldikten sonra çıtayı yükseltmeye çalışan ve bu doğrultuda gece gündüz mesai harcayan Selami Topaloğlu, Erzurum’da güreşe emek vermiş antrenör ve yöneticileri bir araya getirdi. Güreş’in daha da ileriye gidebilmesi, sorunları tespiti ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıya, kulüp yöneticileri, antrenörler ve milli hakemler katıldı.
Toplantıda konuşan Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, Güreş’in geliştirilmesi için uygulanacak yol haritasını açıkladı ve katılımcılara bir sunum yaptı. Sunumda dernekleşme, seminerler, antrenörlerin sorunları ve çözüm önerileri dile getirildi. güreş kulüplerinin ziyaret edileceğinin altını çizen Topaloğlu , güreşin en büyük sorununun sponsorluk olduğunu söyledi. Sponsor bulmak için bir dizi çalışma başlatacaklarını ifade eden Topaloğlu, “İş adamlarına tek tek ziyaret ederek destek vermelerini sağlayacağız” dedi.
Toplantıda Erzurumgücü Spor Kulübü Başkanı Gökhan Yükseloğlu Güreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu’na plaket vererek başarılar diledi.

Toplantıda daha sonra güreş il hakem kurulu seçimleri yapıldı. Yapılan seçimler sonunda güreş il hakem kuruluna uluslar arası hakemlerden Yusuf Sadi Kiskalı, Recep Gürsoy, milli hakemlerden Sebahattin Yıldız ve Nurullah Yavilioğlu ve bölge hakemlerinden Tufan Karakaş seçildiler.
G
üreş İl Temsilcisi Selami Topaloğlu, yeni seçilen il hakem kuruluna başarılar diledi. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.