• AKTAŞ
Medya Düzenleme Tarihi : 03 Ağustos 2020 16:48 Haber Girişi : 03 Ağustos 2020 16:56

Habertürk TV yayınında yine ses şaşkınlığı! Bu kez de...

Habertürk TV yayınında bu kez de Mete Yarar'ın konuştuğu esnada köpek havlama sesi duyuldu. Havlama sesi Oral Çalışlar'ın mikrofonundan gelirken, Veyis Ateş araya girip daha önceki programlarda yaşanan 'yellenme' seslerine atıfta bulundu.
Habertürk TV yayınında yine ses şaşkınlığı! Bu kez de...

Erzurumajans-Veyis Ateş'in sunduğu 'Habertürk gündem' programına; gazeteci İsmail Saymaz, Sözcü gazetesi yazarı Aytunç Erkin, Posta gazetesi yazarı Oral Çalışlar, emekli asker Mete Yarar ve İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu konuk oldu.

 

KÖPEK HAVLAMASI DUYULDU

 

Mete Yarar'ın konuştuğu esnada ise stüdyoda köpek havlama sesi duyuldu. Havlama sesi Oral Çalışlar'ın mikrofonundan gelirken, Veyis Ateş araya girip daha önceki programlarda yaşanan 'yellenme' seslerine atıfta bulundu.

 

'BU PROGRAM SESLERE KARŞI DUYARLI BİR PROGRAM'

 

Ateş, "Oral abi, bu program seslere karşı duyarlı bir program. Dolayısıyla bunun bir köpek sesi olduğunu lütfen senden duymak isteriz" ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.