İlçeler Haber Girişi : 11 Ağustos 2014 22:58

Oltulular, seçim zaferini halaylarla kutladı

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığını kazanmasını Oltulular büyük bir coşkuyla kutladı.
Erzurumajans-10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığını kazanmasını Oltulular büyük bir coşkuyla kutladı.

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı Seçimini ilk turunda kazanarak Türkiye'nin 12. Cumhurbaşkanı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim zaferini ve özellikle Oltu'da yüzde 82'lik bir oy oranının yakalanmasını AK Parti Oltu İlçe Teşkilatı ve Oltulular büyük bir coşkuyla karşıladı.

Kale Park önünden araç konvoyu ile başlayan kutlama, yine aynı meydanda devam etti.
AK Parti Oltu İlçe Başkanı Fuat Demir, Türkiye'de hiçbir teşkilatın kendileri gibi sistemli çalışmadığını belirterek, genel merkezden bir teşekkür aldıklarını ve bu durumdan dolayı onurlandıklarını belirtti. DEMİR, seçimlerde kendilerine oy veren tüm halka teşekkür ederken, bunların karşılıksız kalmayacağını da belirtti.

Partililer, meydanda dev bir Erdoğan posteri açarak kutlamalara renk kattı.
Konuşmaların ardından meydana inen siyasiler, yerel sanatçıların seslendirdiği müzik eşliğinde vatandaşlarla birlikte halaylar çekerek seçim zaferini doyasıya yaşadılar. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.