• AKTAŞ
Spor Haber Girişi : 11 Ağustos 2014 23:04

Vali Altıparmak'a Samsunspor forması

Erzurum'da kamp çalışmalarını sürdüren Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Vali Ahmet Altıparmak'a nezaket ziyaretinde bulunarak Samsunspor'un '55' numaralı formasını hediye etti.
Erzurumajans-Erzurum'da kamp çalışmalarını sürdüren Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Vali Ahmet Altıparmak'a nezaket ziyaretinde bulunarak Samsunspor'un '55' numaralı formasını hediye etti.

Palandöken ilçesinde Yüksek İrtifa sporcu Kamp Sahasında kamp çalışmasını sürdüren Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Vali Ahmet Altıparmak'a nezaket ziyaretinde bulundu. Erzurum'da Yüksek İrtifa sporcu Kamp Sahasında kamp çalışması yapmaktan son derece memnuniyet duyduklarını ifade eden Altın, "Mükemmel bir ortamda güzel bir hazırlık kampı geçiriyoruz. Kentiniz bu anlamda çok ideal. Havası, yüksek rakımı birçok spor kulübünün tercihi olacaktır. Biz çok memnun kaldır. Erzurum insanının sıcaklığı da bizi büyüledi. Kenti de gezdik. Esnaf gayet iyi yaklaşımda bulundu. Bunun için şahsınızda çok teşekkür ederim Erzurum ve halkına." dedi.

KAMPLAR VE SAHALAR ÇOĞALDIKÇA ERZURUM BÜYÜYECEK


Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, şehre kazandırılacak olan yeni Yüksek İrtifa Sporcu Kamp Sahalarının bitmesi ile birlikte kamp sayısının artacağını ve Erzurum'un daha da büyüyeceğini söyledi.

Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Erzurum'un kamp merkezi olma yolunda daha da büyüyeceğini söyledi. Önümüzdeki sezon Erzurum'a daha çok futbol takımının kamp için geleceğine inandığını belirten Vali Altıparmak, "Sahalarımızın sayısı arttıkça, kamplar çoğalacak. Bu da Erzurum'un ekonomik anlamda kalkınmasına vesile olacak. Kamplar çoğaldıkça Erzurum'da büyüyecek" dedi.

VALİ ALTIPARMAK'A SAMSUNSPOR FORMASI

Ziyaret sonunda Samsunspor Teknik Direktörü Erhan Altın, Vali Ahmet Altıparmak'a Samsunspor'un '55' numaralı formasını hediye etti. 
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.